top of page

Radnik na sortiranju i baliranju | Oglasi za posao, Kragujevac

HR Bulevar, Kragujevac, Poslovi, Radnik na sortiranju i baliranju, Oglasi za posao, Kragujevac, Srbija
Oglasi za posao u Kragujevcu, Radnik na sortiranju i baliranju, Kragujevac

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Radnik na sortiranju i baliranju

(Kragujevac)

Opis posla:

-Priprema robu za utovar na vozila i vrši istovar robe -Brine o preuzetoj robi, vrši sortiranje i raspoređivanje robe u skladu sa uputstvima -Obavlja poslove sortiranja sekundarnih sirovina u skladu sa organizacijom i planom rada -Vrši prijem i utovara robu, odgovara za tačnost i kvalitet utovara u skladu sa procedurama i uputstvima za rad -Održava higijenu radnog prostora u kome obavlja aktivnosti

Uslovi rada:

-Radno vreme: ponedeljak - petak, rad u II smene (06-14h i 14-22h) -Radno angažovanje na duži vremenski period -NKV -Nije neophodno prethodno radno iskustvo

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Kragujevac – Radnik na sortiranju i baliranju“

Oglas za posao
Prijava za posao

Očekuj uskoro naš poziv

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv!

Anchor 1
bottom of page