top of page

Poslovi u Beogradu sa smeštajem i prevozom zaposlenih

HR Bulevar Agencija za privremeno zapošljavanje iz Beograda sarađuje sa velikim brojem Poslodavaca koji zapošljavaju radnike različitih profila stručnosti.  Velika ponuda poslova u Beogradu, omogućava zaposlenima iz drugih gradova u R. Srbiji da se zaposle, a Poslodavac svim zaposlenima obezbeđuje smeštaj i prevoz.

Usluge HR Agencije su potpuno besplatne za kandidate koji traže posao.

Od nas očekujte pouzdane poslodavce, redovne isplate zarada, odlične uslove rada.

male-warehouse-worker-using-bar-code-scanner-analyze-newly-arrived-goods-further-placement

Magacioner

Magacioner / Pomoćni radnik u magacinu

Opis posla:

– Odvajanje robe u magacinu sa RF uređajem uz prethodnu obuku
– Prijem i deklarisanje robe
– Slaganje robe u magacin
– Komisioniranje i pakovanje robe

Uslovi :

Obezbeđen smeštaj u Beogradu o trošku poslodavca
– Obezbeđen prevoz o trošku poslodavca
– Zarada 60.000 rsd, + bonusi u skladu sa stimulativnom politikom Poslodavca
– Radno vreme: 8h dnevno, smenski rad

– Angažovanje na duži vremenski period

Konaciste makis.png
pngkey.com-pause-button-png-63493-01.png

Smeštaj zaposlenih

U pitanju je smeštaj na

teritoriji grada Beograda.

Sobe su četvorokrevetnog tipa, odnosno dva kreveta na sprat po sobi.

U sklopu svake sobe se nalazi odvojeni toalet, kao i prostor za odmor.

Worker with Ladder
transport radnika hr.jpg
pngkey.com-pause-button-png-63493-01-01.png

Prevoz zaposlenih

Obezbeđen je prevoz zaposlenih od smeštaja do posla i od posla do smeštaja.

Prevoz vrše lokalne kompanije koje posluju na teritoriji Beograda.

Concrete Wall

Zakažite razgovor za posao

Putem telefona:

011/4542-588,

060/3066-099,

060/3066-098

Ili putem e-mail:

poslovi@hrbulevar.rs

HR coverr-01.jpg
bottom of page