top of page

Kontrolor kvaliteta m/ž | Oglasi za posao, Smederevska Palanka

HR Bulevar, Smederevska Palanka, Poslovi, Kontrolor kvaliteta m/ž, Oglasi za posao, Smederevska Palanka, Srbija
Oglasi za posao u Smederevskoj Palanci, Kontrolor kvaliteta m/ž, Smederevska Palanka

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Kontrolor kvaliteta m/ž

(Smederevska Palanka)

Opis posla:

-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina -Potrebno je 8 kontrolora -Radi se vizuelna kontrola elemenata u automobilskoj industriji Uslovi rada:

-Radno vreme: u dve smene (prva: od 06-14h; druga od 14-22h) -Satnica: 240 rsd/h -Radno angažovanje na 2 do 3 nedelje -Plaćen put

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Smederevska Palanka - Kontrolor kvaliteta m/ž“

Oglas za posao
Prijava za posao

Očekuj uskoro naš poziv

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv!

Anchor 1
bottom of page