top of page

Rad u industriji otpada | Oglasi za posao, Barajevo

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Istovar/Utovar

Mesto: Barajevo

Potrebne osobe starije od 21. godine

Opis posla:

- Preuzimanje, prijem i skladištenje otpada, te dalja manipulacija istim u sklopu proizvodnog procesa, u skladu sa jasno definisanim procedurama i nalozima neposredno nadređenih;

- Čišćenje radnog prostora tokom svih faza rada – u fazi pripreme procesa, u toku prijema, tretmana i po okončanju procesa trajnog zbrinjavanja industrijskog otpada;

- Dužnost da sve obaveze izvršava savesno i odgovorno poštujući propisane procedure i pravila ponašanja.

Uslovi posla:

- Najmanje I stepen stručne spreme;

- Poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;

- Poželjno posedovanje sertifikata, licenci ili drugih dokumenata koji dokazuju ovladavanje posebnim veštinama,

poput upravljanja viljuškarom, cirkularom, industrijskim makazama i

drugom mehanizacijom koja se svakodnevno koristi u proizvodnji.

- Firma nudi redovnu zaradu uz program finansijskih stimulacija zaposlenih na mesečnom nivou;

- Mogućnost brzog napredovanja;

- Mogućnost sprovođenja stručne obuke i sertifikacije za upravljanje različitim mašinama i postrojenjima, u okviru delatnosti Društva.

- Početna plata : 50.000,00 dinara

- Radno vreme: I smena od 07-15h, II smena od 14-22h

- Kandidati koji budu prošli razgovor upućuju se na lekarski pregled I potom započinju rad.

- Svi kandidati imaju mogućnost trajnog zaposlenja posle isteka radnog angažovanja kod nas od najmanje 6 meseci, a najviše godinu dana , u skladu sa pokazanim rezultatima.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti

Telefonom:

011/45-42-588

Email-om: poslati CV na poslovi@hrbulevar.rs

Oglas za posao
Prijava za posao

Očekuj uskoro naš poziv

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv!

Anchor 1
bottom of page