top of page

Pomoćni radnik u proizvodnji | Oglasi za posao, Iz Smedereva

Inđija, Pomoćni radnik u proizvodnji, Oglasi za posao, Smederevo

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama

koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite za posao i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Pomoćni radnik u proizvodnji

Mesto rada: Inđija

Opis posla:

- Pomoćni poslovi u proizvodnji

- Radno angažovanje na duži vremenski period

- Radno vreme: Smenski rad (I i II smena)

Uslovi rada:

- SSS, Poželjno prethodno radno iskustvo

- Obezbeđen smeštaj u Inđiji o trošku poslodavca

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs sa naznakom „Iz Smedereva – Pomoćni radnik u proizvodnji“

Oglas za posao
Prijava za posao

Očekuj uskoro naš poziv

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv!

Anchor 1
bottom of page