top of page

Marketing asistent | Oglasi za posao, Beograd

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različitih Poslodavaca. Konkurišite za posao odmah.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Marketing asistent

Mesto rada : Beograd

Opis posla:

– Izrada promocija, prezentacija i praćenje efekata prezentacija

– Uređivanje slika, izrada promo materijala ( flajeri, baneri, rollup baneri)

– Održavanje društevnih mreža i objavljivanje dnevnih aktuelnosti

– Izrada google kampanje

– Seo optimizacija

– Web dizajn

– Grafičko dizajniranje i održavanje sajta

Uslovi rada:

– Poznavanje programa Photoshop, Illustrator

– Posedovanje znanja iz digitalnog marketinga

– Odlične veštine pisanja, uređivanja (slika i tekstova), prezentovanja i komunikacije

– Poznavanje društvenih mreža Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn i Pinterest

– Poznavanje Google Ads-a

– Posedovanje organizacionih veština

– Smisao za estetiku i kreativnost

– Poznavanje SEO optimizacije

– Poznavanje WEB dizajna

– Kreativnost i incijativnost u poslu

Radno vreme: 08-16h ili 09-17h

Lokacija: Beograd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Oglas za posao
Prijava za posao

Očekuj uskoro naš poziv

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv!

Anchor 1
bottom of page