top of page

Prodavac obuće | Zemun, zarada 44.000 rsd. + prevoz

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad u prodavnici obuće u Beogradu.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Prodavac obuće

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

- Prezentacija proizvoda i usluživanje kupaca

- Sortiranje robe po rafovima

- Direktna prodaja i kontakt sa kupcima

- Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda

- Rad za fiskalnom kasom

Uslovi rada:

- Radno angažovanje na duži vremenski period

- Smenski rad (u II smene)

- Poželjno prethnodno radno iskustvo na sličnim proslovima

- NK/SSS

- Zarada: 44.000 rsd + stimulacija + troškovi prevoza

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88, 060 3066 099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Oglas za posao
Prijava za posao

Očekuj uskoro naš poziv

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv!

Anchor 1
bottom of page